Yapı sektörüne çözümler sunuyoruz.

Öztürkler Yapı yarım asırı aşan tecrübesi ile bölgesinde sektöre önemli bir değer katıyor.
ürün kalitesi, ve çeşitliliği profesyonel düzeydedir.

0
FiRMAMIZDA
ÇALIŞAN SAYISI
0+
AKTiF MÜŞTERi
SAYISI
0
BAYiLiKLERiMiZ
0
ÜRÜN
ÇEŞiTiMiZ
0+
KAHVEMiZi iÇEN MUTLU
MÜŞTERiMiZ

Yarım asırı aşan tecrübe; Öztürkler Yapı

1971 yılında babamız Ahmet ÖZTÜRK tarafından kurulan firmamız yapı malzemeleri pazarlaması faaliyetine başladı. Ağırlıklı olarak (Demir, Hazır Beton) kaba inşaat malzemeleri pazarlamasında faaliyet gösteriyoruz.

Öztürkler Yapı kuruluşundan bugüne inşaat sektöründe tüm yenilikleri yakından takip ederek açık olmuştur. Firmamız edinmiş olduğu dürüstlük ilkesi taahhütlerini, zamanında ve hızlı yerine getirme anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön plana çıkartan çalışma sistemine sahiptir. İşinin uzmanı personeli ile her yıl hacmini ve ürün çeşitliliğini genişleterek ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

Öztürkler Yapı; Demir, Hazır Beton, Çimento, Çatı Sistemleri, Tuğla, İzolasyon Sistemleri, Alçı, Yapı Kimyasalları, Kapı ve Pencere Sistemleri gibi çok sayıda bayiliği bünyesine katmış Orhangazi merkezli olup, Orhangazi, Yalova, Bursa ve ilçelerine de hizmet götürmektedir.

1971
Yerel bir tedarikçi olarak başlıyoruz.
Babamız Ahmet ÖZTÜRK 70’lı yılların başlarında sanayi yatırımları ile hızla büyümeye başlayan Orhangazi’nin inşaat malzemeleri ihtiyacını karşılamak için hizmete başlıyor.

Sonraki süreç hem Orhangazi hem firmamız adına hızla büyüme ile devam ediyor.

1983
Kalkınma hamlesi!
80’lerin ortasından itibaren hız kazanan kalkınma ve konut imalatının, ülkemizdeki baş döndürücü hızında Öztürkler Yapı Orhangazi ve çevresinde önemli kilometre taşlarından bir tanesi olmayı başardı.

Bu arada insana yaptığımız yatırımla kend bünyemizde de büyümeye devam ettik.

2000
Milenyum çağa hazırız!
2000’lerin başında sektörde de insanların beklentilerinde büyük değişiklikler gözlenmeye başlandı. Artık insanlar yalnızca başını sokacak bir veya iş yeri değildi istedikleri, işlevsellik ve estetik ön plana çıkmaya başladı.

Günümüzün yapı gereksinimlerini belirleyen faktörler yüzyılın başında şekillenmeye başladı.

2014
Yeni idarı binamıza taşındık!
Genişleyen müşteri portföyümüz ürün çeşitimizi daha verimli ve hızlı değerlendirebilme adına idari binamızı genişletip modernize ederek yeniden inşaa ettik.

Artık müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin huzuru ile açıyoruz kapılarımızı her sabah.

sign

Müşteri Hizmetleri

0224 573 73 73

Ürün ve uygulama ile ilgili sorularınız için bizi arayabilirsiniz!

Tel: 0224 573 63 36
GSM: 05XX XXX XX XX

YÖNETiM & PERSONEL KADROMUZ

Dün olduğu gibi, bugünde yarında yanınızdayız. DAHA GENiŞ BiLGi iÇiN