MÜHENDiSLiK
HiZMETi

Sektördeki 50 yıllık deneyimiz
ile hizmet veriyoruz…

iNŞAAT YAPI
MALZEMELERi

Geniş stoklarımızdan, kaliyeli ürünleri ekonomik fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz…

DANIŞMANLIK
HiZMETi

İmza attığımızın onlarca başarılı projenin
deneyimi ve güveni ile…

KURUMSAL iLKELERiMiZ

K
ALiTEMiZ
Bizim için kalite, sektörde işinin uzmanı markalarla çalışarak, geniş depolama alanımızda uygun şartlarda muhafaza ederek, ihtiyacınızı anında size ulaştırabilmektir.
V
iZYONUMUZ
Günlük yaşantımızın ve ülke ekonomisinin önemli çarklarından biri olan İnşaat Malzemelerini eksiksiz bir şekilde bölgemizin hizmetine sunmaktır.
M
MiSYONUMUZ
Dünyanın önde gelen inşaat imalatçılarından olan ülkemizin hızla gelişen bu sektöründe, proje ve malzeme altyapısına bilgi ve tecrübesi doğayla bütünleşen dayanıklı yapılar oluşturarak geleceğimize daha sağlam bakmamıza yardımcı olmaktır.

HiZMETLERiMiZ

Danışmanlık Hizmetleri

Tecrübemiz, yapı ve malzeme bilgimiz ile gerek inşaat firmalarına, gerekse bireysel yatırımcılara danışmanlık hizmeti vererek, yapım sürecinin sağlıklı ve eksiksiz yürümesine katkı sağlıyoruz.

Geniş Bilgi için bizi arayın »

Projelendirme Hizmeti

Bünyemizdeki teknik kadro ile, inşaatın özelliklerine göre ve çağın gereksimleri ile A’dan Z’ye projelendirme hizmeti veriyoruz.

Geniş Bilgi »

Yapı Malzemeleri

İznik Yolu çıkışında yer alan depomuzda yapı malzemelerimizi anında teslim ile stoklarımızdan sunuyoruz sizlere. Üstelik yarım asırı aşan tecrübe ve uygun fiyat garantisi ile.

Ürünlerimizi Keşfedin »

Neden Öztürkler Yapı?

Biz bu sektörde kalitemiz ile var olduk.

Kurucumuz Ahmet Öztürk’ün ilkeleriyle kazandığı güveni sektörde yarım aşırı aşan tecrübemiz ve bol çeşit ile kendimize ait 2000 m2   kapalı 10000m2 açık alana sahip depomuzda anında teslim ediyoruz.

Yerel bir işletme olmamız münasebeti kahvemizi yudumlarken uygun fiyatlarımızı ve ödeme koşullarını oturup konuşabiliyoruz.

sign

BiZDEN HABERLER

Gerek müşterilerimize daha iyi cevap verebilmek, gerekse de her geçen gün dijital platformların daha çok…

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını, başta toplum sağlığı ve ekonomi olmak üzere inşaat…

Güncel ürün kataloğumuzu mutlaka inceleyin.      KATALOĞU GÖRÜNTÜLE